“Не помітимо взагалі”, – в Україні відповіли Лукашенко на рішення перекрити поставки палива…

Заборона поставок білоруського палива в Україну стане проблемою тільки для Білорусі. Українці цього навіть не помітять.

Заборона поставок білоруських дизеля і бензину не представляє ніякої загрози для України. Про це повідомив голова ради директорів “Укртатнафти” Павло Овчаренко.

Коментар Овчаренко опублікував на своїй сторінці в facebook. головний редактор видання “Цензор.Нет”, громадський діяч Юрій Бутусов.

Білорусь ввела обмеження на постачання палива в Україну, “образившись” на реакцію Києва з приводу захоплення опозиціонера Романа Протасевича. Новина блискавично поширили російські ЗМІ, погрожуючи Україні дефіцитом дизеля і бензину. Цього не станеться, запевнив Овчаренко.

“Заборона поставок … представляє проблему тільки для них самих, наш завод повністю забезпечить всі потреби України, не буде ні дефіциту, ні підвищення цін, ні падіння якості”, – запевнив представник “Укртатнафти”.

Він підтвердив, що Білорусь сьогодні забезпечує близько 50% потреб України в паливі, за що отримує річний прибуток приблизно в $ 4,5 млрд. Український паливний ринок, по суті, є для Білорусі одним з основних джерел доходів. Однак введенням ембарго Мінськ позбавив себе цих коштів.

За даними Овчаренка, нафтопереробний завод в українському Кременчуці без проблем може наростити переробку нафтопродуктів в два рази всього за 48 годин. Це дозволить закрити всі потреби українського ринку.

“У нас прямо зараз стоять під розвантаженням два танкери в порту на 160 тисяч тонн нафти, нам не треба робити ніяких надзвичайних заходів, Україна в повній безпеці”, – розповів голова ради директорів.

Він уточнив, така ситуація піде тільки на користь Україні, так як в бюджет підуть понад $ 300 млн додаткових податків.

Овчаренко також нагадав, що раніше Україна закуповувала паливо у білоруського Мозирського заводу, половина якого належить росіянам.

За матеріалами dialog.ua

Що думаєте про цей пост ? Приєднуйтесь до відвертих дискусій без цензури. Дізнайтесь, що насправді думають про це люди. Готові до відвертого спілкування ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *