Висадка спецназу! На “стіни” Кремля – завмерли всі: ЗСУ перейшли кордон. Неочікувана операція, оточили!

На окупованих територіях України та в Росії діє добровольча група українського спецназу, яка має назву батальйон «Братство». Секретне формування веде боротьбу з державою-терористом поза фронтом війни у своїй державі.

Їхня робота варіюється від викрадення високопоставлених кремлівських чиновників до знищення ключової військової інфраструктури та збивання ворожих літаків на території Росії. Про існування та діяльність такого батальйону розповіло видання The Guardian, якому вдалося поспілкуватися із трьома його бійцями.

Зазначається, що добровольці «Братства» мають особливий статус – вони технічно незалежні від армії України, але ті, що діють пліч-о-пліч з офіційними силами.

«Нам дуже легко перетнути російський кордон», – з усмішкою запевнив 21-річний член групи Владислав.

Видання пояснило, що робота «Братства» має залишатися секретною і незалежною в першу чергу через «нервовість» Заходу через думку, що Україна може завдати удару по території Росії, про що свідчать дебати з приводу поставки Німеччиною танків Leopard 2 і відмова США та інших країн поставити винищувачі F16.

«Виходить, що росіяни можуть зайти на територію України, а українці не можуть зайти до Росії», – констатував несправедливість інший член формування на ім’я Олексій.

Добровольці батальйону вважають, що російському вищому командуванню життєво необхідно відчувати розпал боїв на своїй території, тому не зупиняються перед заборонами.

Спілкуючись зі ЗМІ, один із добровольців групи розповів про одну з останніх своїх операцій, яку назвав простою.

«Нашій групі потрібно було привезти на територію Росії певну кількість вибухівки та залишити її у певному місці. Я не знаю, навіщо і кому призначалася ця вибухівка. Але я точно знаю, що деякі люди у Росії готові допомогти українцям», – зазначив боєць.

«Ми показали, що можемо увійти на територію Росії і показати росіянам, що українці можуть діяти. Після того, як росіяни дізнаються, що на їхній території працюють диверсанти, їм потрібно перекинути багато солдатів, щоб знайти цих диверсантів. Це дуже деморалізує супротивника», – впевнені добровольці.

На рахунку “Братства” також операція в районі Білгорода, де місяць тому вибухнуло кілька складів із боєприпасами.

«Ви повинні розуміти, що коли ми плануємо наші операції, мало хто знає про це. Інформація про операцію може бути передана супротивникові. Солдати поблизу можуть щось сказати своїм колегам, і росіяни можуть про це дізнатися», – сказали бійці, наголосивши, що про свою діяльність не розповідають навіть батькам.

«Ваші читачі можуть очікувати від нас, що ми збираємося підірвати Кремль, але поки що це не так. Моя думка, що починати потрібно з невеликих завдань, а потім переходити до складніших. Мій друг має приказку: «Щоб знищити ворожу військову базу, потрібно спочатку підірвати собачу будку», – підкреслив один із бійців.

Окупантам дають гідну відсіч з усіх сторін. Як в Росії, так і на фронті.

У Нацгвардії пригадали бої проти російських окупантів.

Бригада швидкого реагування “Рубіж” – одне з формувань, яке входить до “Гвардії наступу”. Вони протистояли російським загарбникам ще задовго до повномасштабного вторгнення.

Про це в інтерв’ю розповів пресофіцер бригади швидкого реагування “Рубіж” у складі Національної гвардії України Андрій Куліш.

Як наголосив Куліш, бригаду швидкого реагування “Рубіж” створили ще у 2015 році для виконання бойових завдань на першій лінії. Тоді військові мали велику кількість бойових завдань на Сході. Зокрема, на Світлодарській дузі.

Ми тоді відвоювали велику кількість ротацій на Сході – на Світлодарській дузі, де протистояли російським терористам з угруповання “Сомалі”. Була досить гаряча ротація у 2017 – 2019 роках,
– зауважив Куліш.

Саме повномасштабне вторгнення військові з бригади “Рубіж” зустріли у двох локаціях – на Луганщині та біля Гостомеля. В останньому вони стримували так званих “елітних” російських спецназівців. Це дало час на підхід побратимів із ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *