0сь як за хвилину повернути картку, яку «з’їв» ваш банкомат

Трюк від співробітника банку.

Коли я знімаю гроші, то найбільше боюся того, що банкомат зависне, картку буде неможливо дістати, люди в черзі почнуть обурюватися, я так і не отримаю свої гроші і доведеться вплутатися у всю цю тяганину з дзвінками на гарячу лінію і т. д, передає Ukr.Media.

Якщо у вашому житті все-таки трапилася така неприємність, не панікуйте. Просто скористайтеся інструкціями, наданими фахівцями з контактного центру.

Щоб отримати банківську карту, яку «з’їв» банкомат, потрібно від 3 до 5 хвилин утримувати кнопку «Скасувати».

Навіть якщо у вас затекла рука і вам здається ця дія безглуздою, не відпускайте клавішу ні в якому разі!

Банкомат зрештою запропонує вам скасувати операцію. Все одно не відпускайте клавішу «Скасувати». Утримуючи її, натисніть «Так» іншою рукою і отримаєте вашу картку назад.

Ось ще кілька порад на випадок, якщо банкомат не віддає вашу карту:
1. Зачекайте 10 хвилин, поки банкомат перезавантажиться.

Є ймовірність, що програмне забезпечення скине всі операції самостійно, і вашу карту виплюне назад.

2. Зв’яжіться з вашим банком або компанією, яка обслуговує банкомат.

Зателефонуйте на гарячу лінію вашого банку, щоб повідомити їм про те, що трапилося і заблокувати картку. Якщо змогли дізнатися номер компанії, яка обслуговує банкомат, то зв’яжіться з її працівниками. Компанія може запросити спеціаліста, який дістане вашу карту.

3. Спробуйте зрозуміти, чому ваша карта була проковтнута.

Бувають випадки, коли банкомат працює дуже повільно з-за якихось маніпуляцій, які проробили з ним аферисти. Іноді трапляється, що механізм вилучення не працює і виштовхує карту так, що видно тільки її край.

У США, наприклад, ваша картка виштовхується набагато раніше, ніж в Європі. Є декілька країн, у яких довжина пін-коду може відрізнятися від звичного нам чотиризначного.

Можливо, ви ввели неправильний код кілька разів.

4. Запишіть час і запам’ятайте розташування банкомату.

Запишіть час, коли банкомат проковтнув вашу карту. Згадайте якомога більше деталей: дату, місце, де ви знаходитеся, тип банкомата (якщо можливо).

Наприклад, цей банкомат знаходиться за межами банку або в його помешкання, він встановлений на вулиці або в торговому центрі.

Крім того, у нього є серійний номер, логотип або інші розпізнавальні знаки? Сфотографуйте всі ці деталі та сам банкомат на телефон.

Джерело:smereka-ua.pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *