Щойно! Арахамія розкрив карти: відставка Разумкова. Всі деталі відомі – червона лінія!
Арахамія розставив крапки над «і» в питанні відставки Разумкова.
В ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук і глава фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія увійшли у відкритий конфлікт зі спікером ВР Дмитром Разумковим з приводу закону про олігархів. Про що говорить розпалювати ситуацію? Як вона може вирішитися? Політолог, політичний консультант Володимир Фесенко впевнений, що ми бачимо закономірний і неминучий конфлікт.
“Саме законопроект про олігархів повинен стати (вже стає)” червоною лінією “для спікера ВР. Саме з цього питання проявляється відкритий конфлікт Дмитра Разумкова з президентською командою. І якщо голова парламенту при розгляді і затвердженні законопроекту про олігархів буде його блокувати або “валити”, то тоді постане і питання про заміну Разумкова на посаді спікера ВР. Якщо ж Дмитро Олександрович обмежиться окремими критичними зауваженнями, але не перешкоджатиме ухваленню закону про олігархів, то може залишитися на своєму посту”, — прогнозує Володимир Фесенко.
За його словами, в кінцевому підсумку Офіс президента буде визначатися одночасно і з тактикою проходження другого читання законопроекту про олігархів і з “питанням про Разумкова”. “Можливо, спікера ВР запросять перед цим на зустріч з президентом Зеленським та керівником Офісу президента Єрмаком — і поставлять перед вибором. Так що, нас, ймовірно, незабаром очікує кульмінація цієї ситуації”, — вважає Володимир Фесенко.
На думку політичного консультанта Олександра Вербицького, питання сьогодні з боку Офісу президента коштує приблизно так: “Навіщо спікер нашого парламенту відправив один із законопроектів на розгляд Європи?”.
Відповідь Разумкова, підкреслює експерт, досить простий, хоча може і здатися провокаційним з точки зору раніше прийнятих ВРУ актів — “Він поданий для надання висновків Венеціанської комісії, щодо відповідності стандартам європейської демократії”. Виходячи з прагнення України в ЄС, все не тільки виглядає логічним, але ще і закономірним, вважає Олександр Вербицький.
Джерело:korupciya.com