Порошенко в істериці! Таємна нарада – Гетьман влаштував немислиме: перемога Зеленського. Чекали всі!

Порошенко дуже дратує, що Єрмаку тиснуть руку Блінкен, Салліван, Остін та лідери західного світу. Нещодавно На Лаврській, де знаходиться офіс Євросолідарності була нарада з приводу групи з Расмуссеном щодо гарантій безпеки, яку запустив голова Офісу.

У Порошенка навіть вирішили звинувачувати Єрмака у зриві нашого курсу в НАТО, краще нічого не вигадали, але теорія одразу розбилася про каміння реальності. Гарантії безпеки – це проміжок до вступу до НАТО після закінчення війни. А у Порошенка в той час –  все погано з ідеями, він програє інформаційну війну.

Варто вказати на те, що тема НАТО найбільше мусолилась у ЗМІ саме за каденції п’ятого президента, але істотних кроків у цьому напрямку йому так і не вдалось зробити. Реальні рухи в бік НАТО та ЄС почались вже при Зеленському, що і стало причиною нападу РФ на нашу країну.

Офісу вдалось не просто в такий складний час не підписати ганебну поразку у вигляді Мінську 3, а нав’язати Західним політикам своє бачення договору про безпеку, саме те, що потрібно нашому народу.

Україні потрібні гарантії для стримування майбутньої агресії РФ у військовій, політичній, дипломатичній, інституційній, фінансовій сферах. Про це повідомляє керівник ОП Андрій Єрмак на першому засіданні Групи з питань міжнародних безпекових гарантій для України.

Україна має вкрай негативний досвід безпекових запевнень у межах Будапештського меморандуму. Ми категорично відмовляємося його повторювати. Будапешта-2 не буде, – сказав він.

Єрмак зазначив, що Україна потребує гарантій для стримування майбутньої агресії з боку Росії – військових, політичних, дипломатичних, інституційних, фінансових тощо. Вони мають бути включені в юридично обов’язкові й належним чином ратифіковані міжнародні угоди з державами-гарантами.

Перший блок гарантій має включати подальше надання Україні сучасного озброєння і бойової техніки. Державі буде потрібна щорічна фінансова допомога для розвитку оборонного сектору. Крім того, слід поглиблювати співпрацю в галузях інформаційної, кібернетичної та морської безпеки, а також обміну і аналізу розвідувальної інформації.

Другий блок – це дії щодо стримування нової агресії. До нього входить оперативне постачання Україні озброєння, обладнання, фінансової та іншою допомоги. Слід побудувати систему двосторонніх та/або багатосторонніх договорів, що передбачатимуть механізми дій гарантів на випадок агресії проти України. Окрім цього, потрібно постійно проводити оцінку загроз безпеці, а також розробити механізми термінових консультацій.

Третій блок – санкційна політика, що повинна стати ефективним інструментом для недопущення повторення агресії з боку РФ. Введені санкції мають тривати, допоки Росія не виконає певні умови.

По-перше, РФ має надати належні запевнення й гарантії неповторення агресії. По-друге, вона має забезпечити повну компенсацію шкоди, заподіяної державі та громадянам. Також має бути передбачено дієвий механізм впровадження превентивних санкцій на майбутнє – у разі виникнення загрози агресії. Окрім цього, необхідні гарантії термінового впровадження синхронного міжнародного режиму санкцій, якщо агресія повториться.

Україні мають бути надані гарантії її безпеки до отримання членства в Північноатлантичному альянсі. Про це заявив колишній генсек Альянсу Андерс Фог Расмуссен, виступаючи на першому засіданні Групи з питань міжнародних безпекових гарантій, повідомляє кореспондент “Європейської правди”.

Ми почали працювати. Є чітке розуміння, що це не є заміною НАТО, а забезпечення безпеки на той період, поки триватиме процес набуття членства, – сказав Расмуссен.

“І, звичайно, це мають бути справжні гарантії, а не такі, як давав Будапештський меморандум”, – додав він.

Своєю чергою глава Офісу президента Андрій Єрмак сказав, що група тільки почала свою роботу, до неї входять 10 експертів США, Польщі та Швеції.

Ми маємо дуже мало часу. Вже цього місяця перший документ з безпековими гарантіями має бути представлений до розгляду, – сказав він.

В той же час, Порошенку потрібна медійна активність для того, аби знову повернутись до корита і займати якісь посади в наступних парламентах чи урядах, але цього не буде. Згідно із соцопитуванням, 74,6% українців проголосували б за чинного президента Володимира Зеленського на президентських виборах.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією “Оперативна Соціологія”. Компанія поцікавилася в українців – якби вибори президента України відбулися цієї неділі, за кого б вони віддали свій голос?  За чинного президента Володимира Зеленського проголосували б 74,6% виборців. За п’ятого президента, лідера “Європейської солідарності” Петра Порошенка — 7,6%, За шоумена та волонтера Сергія Притулу – 4,7.

джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *