План Орбана викрито! Путіна злили – переворот в Угорщині: новий курс країни. Переможемо!

Угорщина вже досить довго грає на руку путіна, всіляко підтримує Росію, блокує санкції, які впроваджують західні країни щодо рф. Втім, досить важко назвати цю країну союзником Росії та путіна.

 

Ексклюзивно сайту 24 каналу розповів голова ГО “Асоціація Політичних Наук” Дмитро Сінченко про усе, що цікавить суспільство: про те, чому Угорщина залишається європейською країною, які нюанси її політики щодо Росії та чого чекати Україні.

Насправді зараз усіх найбільше цікавить питання позиції Орбана щодо України. За словами Дмитра Сінченка, не варто вважати, що політика Угорщини щодо України стає дедалі гіршою – реальні справи про це не говорять.

Експерт переконаний, що Угорщина, попри всю антиукраїнську риторику, постійно виступала і виступає за введення антиросійських санкцій, за винятком енергоносіїв. Країна також підтримувала і підтримує Україну на шляху до вступу в ЄС.

Звісно, Угорщина не відрізняється великою любов’ю до України, як, до прикладу, Литва, проте вона все одно є частиною західного світу, частиною ЄС та НАТО, і союзником України – союзником, що має з нами певні суперечки. Річ у тому, що ця політика базується на двох суттєвих моментах.

Перший момент – внутрішньополітичний – спрямований на власного виборця Орбана (Віктор Орбан – прем’єр-міністр Угорщини), якому він, як і будь-який інший популіст, говорить те, що від нього хочуть чути.

Другий – зовнішньополітичний – пов’язаний зі значною енергетичною залежністю Угорщини від російських енергоносіїв. Можливо, у своїх мріях Орбан дійсно був би не проти загарбати частину української території, проте в практичній площині це навряд чи коли-небудь може статись. Навпаки, відносно лояльна до Росії політика Орбана вже завдає шкоди угорській економіці,– заявив Сінченко.

У зв’язку із цим, постає питання, на що може розраховувати Україна надалі – підтримка чи повне ігнорування? Сінченко пояснив, що від Угорщини Україні слід чекати зміни лояльної політики щодо Росії вже найближчим часом. Він нагадав, що Угорщина вже завдала Україні максимум шкоди на зовнішньополітичному рівні, на яку вона була готова, і сама отримала відповідь від ЄС, тому гірше вже не буде.

Наразі є Орбан намагається максимально відтягти час для політичного розвороту від Росії, щоб отримати від останньої максимум фінансової вигоди. Проте розворот цей неминучий. Нагадаємо, що хоч в Угорщині з самого початку повномасштабного вторгнення приймали українських біженців, допомагати у боротьбі з агресором там не поспішали. У той час, коли весь світ згуртувався у питанні військової, фінансової та санкційної підтримки нашої держави, Угорщина заявляла, що не постачатиме зброю Україні, а також не хоче відмовлятися від російських нафти та газу, аби, так би мовити, «не платити ціну війни».

Хоча ми засуджуємо збройний наступ Росії й також засуджуємо війну, ми не дозволимо, щоб угорські сім’ї платили ціну війни. Тому санкції не повинні поширюватися на райони нафти й газу,– заявив Орбан.

За його словами, поширення санкцій на російський енергетичний сектор буде “непропорційно великим тягарем” для Угорщини.

Він переконаний, що угорська економіка “просто не може функціонувати” без російської нафти та газу, тому що більшість імпорту нафти та природного газу надходить з Росії, а “90% угорських сімей опалюють свої будинки газом”. Угорщина на чолі з Орбаном відзначилася не лише блокуванням санкцій та відмові у постачанні зброї, а й особливим цинізмом. Після того як російські окупанти втекли з Київщини й весь світ жахнувся від звірств, які вони там чинили, глава уряду Угорщини засумнівався у їхній правдивості, повторюючи риторику Кремля.

Окрім того, за інформацією РНБО, в Угорщині заздалегідь знали про те, що Росія планує напад на Україну. В Орбана з Путіним був власний зухвалий план, однак здійснитися йому не судилося.

Було очікувано, що з початком обговорення шостого пакета санкцій проти Росії, який включає ембарго на російські енергоносії, Угорщина його не підтримає. Намагаючись задовольнити Путіна, Орбан зробив Угорщину “головним болем” для ЄС.

Джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *