“Рекордна спека! Вітри та бурі… Готуйтесь українці до +40!”: синоптик приг0ломшила прогнозом на липень та серпень… Це аномалія

УКРАЇНУ НАКРИЄ АНОМАЛЬНА СПЕКА, БУДУТЬ ШКВАЛИ Й БУРІ: ПРОГНОЗ ДО КІНЦЯ ЛІТА У липні й серпні Україну накриє аномальна спека, але водночас місцями очікуються шквальний вітер та бурі. Температура повітря до кінця літа буде високою як вночі, так і вдень.

Україну накриє аномальна спека, будуть шквали й бурі: прогноз до кінця літа

Крім того, в липні синоптики прогнозують невеликі дощі. Детальніше про погоду до кінця літа – читайте далі в матеріалі OBOZREVATEL. Так, у першій половині липня очікуються дощі та бурі. Температура повітря складе +26…+30 градусів. У другій половині місяця буде від 27 до 30 градусів тепла. На початку серпня синоптики прогнозують температуру повітря від 28 до 31 градуса тепла, а в другій половині місяця очікується +25…+28 градусів. До речі, синоптики прогнозують, що погода в липні-2021 може бути рекордно спекотною – з найвищими за останні 30 років температурами. Водночас у прийдешньому місяці будуть спостерігатися короткочасні пониження показників на термометрах. Зі свого боку, синоптик Леонід Горбань заявив, що в липні та серпні очікується багато дощів і бур. За його прогнозом, початок липня буде дощовим, з 4 по 8 липня – аномальна спека, 11-12 липня – дощі і бурі, 16-17 липня – дощі, з 18 по 28 липня – спека, 25 – гроза і буря, 30 липня – дощі. 1-3 серпня буде сильна спека, 2 серпня – гроза і буря, 8 – буря, 11-14, 22, 27 і 29 серпня – дощі, з 19 по 21 і з 23 по 26 серпня – спека. За словами директора Укргідрометцентру Миколи Кульбіди, починаючи з червня, а особливо липень і серпень – температура повітря буде значно вища за норму, і багато днів вона досягатиме 30-35, а в окремі дні навіть до 40 градусів, тому це літо може бути тільки спекотним. Читайте також  Завтра Прикарпаття накриє справжня літня спека Раніше в Укргідрометцентрі уточнили, що місячна кількість опадів у липні очікується на рівні 34-91 мм, у Карпатах і місцями на Прикарпатті – 103-155 мм, що в межах кліматичної норми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *