Тільки вирок! Притула не стримався – просто в ефірі. Бойку добряче дісталося – українці в захваті. Будуть відповідати

Співголова фракції Верховної Ради “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко і шоумен та політик із партії “Голос” Сергій Притула посварилися навколо теми стосунків України та Росії.

Це сталося 16 квітня в ефірі у Савіка Шустера.

Притула наголосив, що єдиний компроміс, на який піде народ України – це вирок Володимиру Путіну в Гаазькому трибуналі. Інших компромісів після стількох жертв спричиненої Росією війни бути не може.

Сергій Притула здивувався, чому у представника ОПЗЖ запитують про компроміси з Росією. Савік Шустер на це зауважив, що за цю партію проголосували чимало українців. Притула погодився, але й заявив:

“Це не означає, що ми повинні толерувати таку поведінку”.

Притула пояснив свої слова: річ у тім, що Юрій Бойко під час виступу говорив, що мінські угоди підписали, щоб зупинити масові вбивства – без конкретизації, хто став жертвою цього та хто був убивцею.

Мінські угоди були підписані, щоб зупинити масові вбивства громадян України російськими бойовиками. Саме на цьому наголосив Сергій Притула.

Представник ОПЗЖ Юрій Бойко погодився, що “у нас кожен день вбивали 150 – 170 наших солдатів, коли підписувався мінський протокол”.

“Це ви тільки зараз говорите”, – відреагував Притула, натякаючи, ймовірно, на те, що в ОПЗЖ загалом і Бойко зокрема не вважають Росію та Путіна вбивцями.

Коли ми говоримо про компроміси з Путіним, то український народ після 15 тисяч жертв путінського режиму повинен піти на один компроміс. Це компроміс за вироком Путіну в Гаазькому трибуналі, – переконаний Сергій Притула.

Однак Юрій Бойко продовжував наполягати, що компроміси з Росією прописані у мінському протоколі.

Тим часом на 19 квітня, за словами президента Зеленського, запланували засідання радників лідерів країн “нормандської четвірки”. Вони повинні обговорити пропозицій Німеччини й Франції щодо реалізації мінських угод.

Між цими пропозиціями (так званими кластерами) та пропозиціями України є дві дуже важливі відмінності: вибори на окупованому Донбасі та зміни до української Конституції.

Джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *