Він повинен був з дня на день нести 70 ракет на борту: атомний крейсер росії “Нахимов” вже не зійде на воду, бо в рф нема для нього запчастин

Авіаносець “Адмирал Кузнецов” та крейсер “Адмирал Нахимов” ніяк не можуть повернутися до складу вмф росії. Їхню передачу, найімовірніше, знову відкладуть.

Про це розповіли в російських ЗМІ, повідомляє 24 канал. Для завершення ремонту бракує запчастин.

Ремонт “Кузнецова” та “Нахимова” не можуть завершити

Заступник генерального директора АТ “Об’єднана суднобудівна корпорація” з військового кораблебудування владімір корольов розповів, що передачу вмф росії авіаносця “Адмирал Кузнецов” та крейсера “Адмирал Нахимов” можуть затримати.

У зв’язку із затримками постачання обладнання підприємствами кооперації існує можливість зсуву термінів передачі флоту “Адмирала Кузнецова” на 2024 рік. Це ж стосується і крейсера “Адмирал Нахимов”,
– заявив посадовець.

За його словами, компанія, звичайно ж, робить все можливе, щоб виконати ремонт у запланований термін, проте ризик затримки таки існує.

Зауважте, що терміни передачі авіаносця та крейсера вже зсунулися двічі. За інформацією Defence Express, модернізація стартувала ще у 2013 році.

Спершу ремонт обіцяли завершити “максимум до кінця 2021 року”. Потім терміни посунули ще на 2 роки. Причиною назвали проблеми з підрядниками.

За інформацією російських ЗМІ, внаслідок модернізації “Адмирал Нахимов” має стати носієм:

  • гіперзвукових ракет “Циркон”,
  • надзвукових протикорабельних ракет “Онікс”,
  • крилатих ракет “Калібр”.

Загальна кількість таких ракет в боєзапасі корабля має становити 70 одиниць. Водночас у попередній його модифікації було лише 20 ракет П-700 “Гранит”.

Чорноморському флоту росії важко контролювати море

Британська розвідка з’ясувала, що в чорноморського флоту росії виникли труднощі з контролем моря. російські кораблі продовжують займати вкрай оборонну позицію.

Здебільшого судна окупантів здійснюють патрулювання акваторією в межах видимості кримського узбережжя. Розвідники пов’язують це з втратою крейсера “Москва”, значної частини бойових літаків морської авіації та контролю над островом Зміїним.

Власне, боєздатність чорноморського флоту росії стала значно меншою й через вибухи на авіабазі російських окупантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *